Usługi

Pomagamy w doborze wyposażenia

Ty mówisz, My słuchamy i doradzamy!

Poznając Twoje oczekiwania, będziemy mogli zaproponować optymalne rozwiązania dla Ciebie, ukierunkowane na zwiększanie zysków z działalności gastronomicznej. Wpłynie to na poprawę jakości świadczonych usług. Będą one zawsze na wysokim poziomie.

Pomożemy Ci wybrać najlepszych dostawców związanych z gastronomią od drobnych sprzętów kuchennych po aranżację wnętrza.

Nasze propozycje przygotowywane są indywidualnie, w zależności od sytuacji i potrzeb danej działalności.

Projektujemy wnętrza

Projektowanie wnętrza to nie tylko kolory ścian i ułożenie mebli. To budowanie doświadczenia osoby, która w nim przebywa. Ekspert zajmie się wszystkim, od dekoracji okien po tekstylia stołowe. 

Kiedy dobierzemy już idealny wystrój wnętrza, pomożemy Ci wybrać zgrany zespół odpowiedzialny za remont. 

Leasing

Pozwala na finansowanie inwestycji przy jednoczesnym, korzystnym ujęciu podatkowym. Prowadzenie własnego biznesu wymaga nowoczesnego zarządzania budżetem firmy. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do Twoich planów.

Pomagamy uzyskać pozytywną decyzję leasingową na różnego rodzaju sprzęty gastronomiczne. Finansowanie w branży HoReCa nie jest proste, dlatego pomożemy Ci odpowiednio zaplanować ten proces. 

Projekt technologiczny

Wybierasz lokal i zastanawiasz się jakiej mocy urządzenia są Ci potrzebne? Być może masz problem z ułożeniem zaplecza kuchennego tak, aby praca była najbardziej optymalna? 

Pomożemy Ci uniknąć popularnych błędów projektowych. Masz pewność, że obliczenia wykonują praktycy znający branżę. Wyposażenie lokalu będzie dopasowane względem rodzaju kuchni, jaką chcesz reprezentować.

Tekstylia hotelowe

Szukasz odpowiednich firan, obrusów, czy pokrowców na fotele? Trudno jest Ci dotrzeć do profesjonalnego wyposażenia hotelowego? 

Prześlij nam swoją listę artykułów lub skontaktuj się z opiekunem. 

biuro@ajogastro.pl

784 777 725

Formularz kontaktowy